پاتریسیو پیتبول یو اف سی و دانا وایت را به چالش کشید

patricio pitbull

پاتریسیو “پیتبول” فریر قهرمان پر وزن و سبک وزن بلاتور به حرف های اخیر دانا وایت در مورد عدم تمایل او به همکاری متقابل با سازمان بلاتور واکنش نشان داد. اسکات کوکر رئیس بلاتور بارها به رو در رو کردن قهرمانان بلاتور و قهرمانان یو اف سی صحبت کرده. با این حال یو اف سی علاقه ای به این همکاری نداشته و دانا وایت نیز در مصاحبات اخیر یو اف سی وگاس ٧ در این رابطه گفت که سازمان بلاتور ستاره های بزرگی ندارد و هنگامی که صحبت از پاتریسیو پیتبول به میان آمد گفت که در مورد او نمی تواند اظهار نظر کند. قهرمان دوگانه بلاتور در توییتر اظهارات وایت را زیر سوال برد و گفت:

هِی دانا وایت. من همون کسی هستم که مایکل چندلر “ماشین استروئید” رو در ۶١ ثانیه نابود کردم (چندلر، قهرمان سابق سبک وزن بلاتور). اونی که میخواستی باهاش در مورد اومدن به یو اف سی صحبت کنی. میتونی بهترین فایترات رو به بلاتور بفرستی و همین بلا رو هم سر اونا میارم. حاضرم شرط ببندم. مثل زمانی که با پراید همکاری کردی…

من همه جوره هستم. اگه یو اف سی و دانا وایت موافقت کنن مطمئنم بلاتور به من اجازه میده که با قهرمانای یو اف سی مبارزه کنم. حاضرم حتی یک میلیون دلار هم با وایت شرط ببندم که برنده میشم. نظرتون چیه؟

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.