ایزرائیل آدسانیا: فکر ‌کنم روی مخ پائولو کاستا رفته باشم

Israel adesanya

کشمکش و کل کل ایزرائیل آدسانیا قهرمان دسته میان وزن با پائولو کاستا ادامه دارد و این دو هر از گاهی‌ در مطبوعات به هم میتازند. کاستا چند روز پیش و در ویدیویی پست شده گفت که آدسانیا را خواهد کشت. قهرمان میدل ویت یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با سابمیشن رادیو در مورد کاستا گفت: 

فکر می‌کنم که همین حالا هم تو مخش رفتم، فکر نمیکنم بلکه مطمئنم. آرزو می‌کردم که این پیش از دوران کرونا بود چون در اون صورت پرس کنفرانس‌های زیادی در کشورها و شهرهای مختلفی‌ بود و می‌تونستم صورت در صورت اون رو ببینم و حسابی‌ برم توی روانش. اما به سادگی‌ میتونی بری توی روانش. 

اون در مسابقه انرژی براش نمیمونه که کاری کنه. نفسش تموم میشه. احتمالا ساکت میشه یا یه چیزی میگه و پس از اون دیگه خفه میشه. ولی‌ اگه همدیگرو بیرون ببینیم واسم فرقی‌ نمیکنه، اگه بخواد دعوا کنه دعوا می‌کنیم. من تمام دار و دسته‌ام رو با خودم دارم. شما متوجه نمیشید، دار و دسته‌ی من با منه. بنابراین اگه کار احمقانه‌ای انجام بده مشکلی‌ نیست. گنگ من (دار و دسته) در مقابل گنگ تو. اما ترجیح میدم که توی قفس ترتیتبشو بدم پس بهتره که کار احمقانه‌ای نکنه.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.