دیویسون فیگوردو در صدد تنبیه کردن کودی گاربرند

cody garbrandt vs deiveson figueiredo

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۵ دیویسون فیگوردو برای دفاع از کمربند قهرمانی خود به مصاف کودی گاربرند خواهد رفت. فیگوردو پیش از نهایی‌ شدن این دیدار گفته بود که عادلانه نیست که کودی گاربرند پس از ورود به دسته ی مگس وزن، در اولین مبارزه خود برای کمربند قهرمانی مسابقه دهد. اما سازمان یو اف سی‌ این مبارزه را سرانجام در دستور کار خود قرار داد و این دو در تاریخ ۲۱ نوامبر در مقابل هم قرار میگیرند. فیگوردو در مصاحبه‌ی اخیر خود با‌ ای جی فایت گفت:

فکر نمیکنم که این درست بود که کودی از همه در صف جلو بزنه اما این یو اف سیه که تصمیم میگیره. ما برای اونها کار می‌کنیم و میبایستی با هر کسی‌ که در مقابل ما قرار میدن بازی کنیم. یه سری مذاکرات بود بین یو اف سی‌ و منیجر من ولید اسماعیل. اون با یو اف سی‌ صحبتی‌ داشت که برای مسابقه با گاربرند ما مبلغ بیشتری دریافت کنیم که به خواستمون رسیدیم. الان من سخت در حال تمرین هستم تا نشون بدم که تو نباید از دیگران جلو بزنی‌ که برای کمربند فلای ویت بازی کنی‌.

چونه و سرش آسیب پذیر هستند. دیدم که اونجاها ضربه خورده و کارش تموم شده. از این دو نقطه‌ی ضعیف اون میشه استفاده کرد. اگه به من حمله ور شه بهتره بدونید که جوابشو بخوبی میدم. مسابقه‌ی وحشتناکی میشه. من عقب نشینی نمیکنم. حسم اینه که فایتر کاملتری هستم تا اون. اون کشتی‌ و بوکس خوبی‌ داره. من با خودم بوکس، سبک نبرد ماراجوارا و جوجیتسو دارم که اگه اشتباهی کنه اون رو سابمیت می‌کنم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.