لیون ادواردز: در سال ۲۰۲۰ حتما مسابقه میدم

20200912_181544_0000_compress17

لیون ادواردز فایتر انگلیسی سازمان یو اف سی‌ که مدتهاست به دنبال مسابقه‌ی قهرمانی میباشد در گفت و گویی با‌ ای اس پی‌ ان در مورد شرایط خود گفت: 

وضعیت رنج آوریه. من تنها کسی‌ هستم در تاپ ۱۰ که در آمریکا زندگی‌ نمیکنم. اما اینها بزودی باید با من بازی کنند. من امسال ۱۰۰% مسابقه میدم. ۲۹ سالمه و میخوام که فعال باشم. اونها که تاپ ۵ هستند همگی‌ سی‌ و چند سالشونه. من احتمالا در بین تاپ ۱۵ جوونترینم و میخوام که فعال باشم. اونقدر عملکرد خوبی‌ داشته‌ام که سزاوار یه مسابقه‌ی بزرگ یا یه اسم بزرگ باشم. فکر نمیکنم که هر مسابقه‌ای مناسب باشه. حداقل یه اسمی که به من انگیزه بده که برم و کارم رو انجام بدم. شنیدم که نیک دیاز داره بر میگرده، این مسابقه‌ی خوبیه. اون معروفه. شکست دادنش خیلی‌ خوبه، میشه نهمین برد پشت سر هم من. یا هر کدوم از اونها، باورم اینه که از اونها بهترم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.