صحبت های امروز دانا وایت در مورد نوید افکاری

20200904_091843_0000_compress55

یو اف سی بزرگ ترین سازمان برگزار کننده ورزش ام ام ای در دنیا، امروز رقابت های خود را در شبکه ESPN با عکس نوید افکاری آغاز کرد. رئیس یو اف سی پس از پایان مسابقات امروز در مصاحبات مطبوعاتی یو اف سی وگاس 10 به خبر اعدام شدن کشتی گیر ایرانی واکنش نشان داد.

از وایت سوال شد که این خبر چقدر او را شوکه کرد. وایت در جواب گفت:

متاسفانه زیاد نه… با پرزیدنت (ترامپ) در این رابطه صحبت کردم و اولین چیزی که به من گفت این بود که همین الان هم اونا (ایران) زیر تحریمات هستند و اصلا نمیشه به جایی متوسل شد… گفت اجازه بده ببینم چه کاری از دستم بر میاد و همونطور که دیدین چند تا توییت هم زد… ولی…. میدونم میدونم پشت صحنه تلاش کرد ولی… خیلیا این خبر رو انتشار دادند: نیویورک تایمز، فاکس و رسانه های زیادی در خاورمیانه و همینطور اروپا… من افراد قدرتمندی رو میشناسم و با اونا هم در این رابطه صحبت کردم… در طول این مدت هیچ نشونه خوبی از عفو شدن اون (افکاری) ندیدم…

از وایت در مورد واکنش بابی گرین سوال شد. رئیس یو اف سی پاسخ داد:

این واقعا ناراحت کنندست…. من سعی خودم رو کردم و میخواستم کمک کنم….

از وایت سوال شد: در حال حاضر اینجا (آمریکا) هم اعتراضات زیادی شده ولی مردم حق اعتراض دارند. نظر شما در مورد دیگر نقاط دنیا که این حق رو ندارند چیه.

وایت: وقتی که اولین بار در موردش (افکاری) صحبت کردم، خیلیا به من میگفتن که اون خوب میدونست که نباید اعتراض کنه… ولی این کار رو انجام داد… ببینین، مردم دنیا وقتی یک چیزی رو باور دارند واسش تلاش میکنند و میجنگن… اون این کار رو انجام داد و حتی میدونست که شاید جونش رو هم توی این راه از دست بده… مخصوصا این پسر (افکاری)، که یک ورزشکار قوی و قهرمان کشتی بود… برای کاری که فکر میکرد درسته جنگید و جونش رو از دست داد…

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.