پیشبینی‌ تایرون وودلی: کاوینگتون را ناک اوت می‌کنم

tyron woodley

در مسابقات یکشنبه صبح یو اف سی‌، تایرون وودلی به مصاف کولبی کاوینگتون میرود. این دو در گذشته بارها همدیگر را به دلیل رد پیشنهاد مبارزه در مقابل همدیگر ترسو نامیدند اما سرانجام این دیدار تدارک دید تا هواداران شاهد یکی‌ از مبارزات جذاب سال باشند. کولبی کاوینگتون که حمایت پرزیدنت ترامپ را پشت خود دارد به برد در این دیدار مصمم است. تایرون وولدی نیز طبق صحبتهای اخیر خود در بهترین شرایط آمادگی‌ قرار گرفته و وعده‌ی ناک اوت کاوینگتون را میدهد. او در مصاحبه‌ای با تی ام ‌‌زی گفت:

میخوام طوری اون رو ناک اوت کنم که وقتی‌ دستم رو به عنوان برنده بالا بردند و داشتند حرف میزدند، اونها (تیم پزشکی‌ و دیگران) همچنان دورش رو گرفتند (از شدت ناک اوت) و در حالیکه پاهاشو دارند صاف میکنند و از قفس میبرنش بیرون سعی‌ میکنند که لثه بندش رو از دهانش بیرون بیارن. نه، من باش دست نمیدم، به احتمال زیاد با مربیش هم دست نمیدم. این قضیه جدیه واسم. شما در این مسابقه بهترین تایرون وودلی رو می‌بینید.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.