دانا وایت: به این دلیل تونی فرگوسن جایی‌ در یو اف سی‌ ۲۵۴ ندارد

در مسابقات یو اف سی 254 حبیب نورماگومدوف برای دفاع از کمربند قهرمانی خود به مصاف جاستین گیچی میرود. با توجه به صحبتهای دانا وایت انتظار میرفت که تونی فرگوسن و داستین پویریر هم در همان کارت به مصاف هم بروند اما این دیدار به دلیل عدم توافق پویریر با یو اف سی‌ لغو شد. در حالیکه بسیاری منتظر اعلام حریف تونی فرگوسن در این مسابقات بودند دانا وایت در صحبتی‌ اعلام کرد که تونی فرگوسن در رقابت های یو اف سی‌ 254 مبارزه‌ای نخواهد داشت. پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ پس از آن از مایکل چندلر به عنوان فایتر ذخیره مین ایونت آن بازی‌ها نام برد. دانا وایت در صحبتهای اخیر خود با آرون برانستتر از دلیل لغو مسابقه تونی صحبت کرد.

از اونا دیگه خبری نشد (پس از لغو مبارزه‌ی داستین – تونی). ما موفق نشدیم که مسابقه‌ای رو ست کنیم. وقتی‌ من با شما تماس میگیرم و شما میخواین مسابقه بدین، مسابقه بدین. اگه نمیخوای، مشکلی‌ نیست. من کسی‌ رو مجبور نمیکنم که مسابقه بده. اگه نمیخوای مسابقه بدی ما مسابقات دیگه‌ای رو تدارک میدیم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.