تئوری کوین لی در مورد یو اف سی‌ و به خدمت گرفتن چندلر

20200918_204910_0000_compress71

خبر به خدمت گرفتن مایکل چندلر توسط سازمان یو اف سی‌ واکنش بسیاری را به همراه داشت. مایکل چندلر قهرمان سابق سازمان بلاتور پس از عقد قرار داد با یو اف سی‌ بلافاصله به عنوان فایتر ذخیره مبارزه حبیب – گیچی انتخاب شد. سازمان یو اف سی‌ پس از اعلام این خبر علامت سوالات بسیاری را در ذهن هواداران و مبارزان این دسته به وجود آورد. کوین لی که در دسته سبک وزن یو اف سی‌ فعالیت می‌کند در مصاحبه‌ای گفت: 

من پیشبینی‌ می‌کردم که یو اف سی‌ اون رو بگیره. به نظر میرسید که اون قید بلاتور رو بزنه. و اون رقابتیه پس احتمالا می‌خواست که خودشو واقعا تست کنه. اما دلیل این که اون رو فایتر ذخیره‌ی حبیب – گیچی اعلام کردن رو نمیفهمم. فکر می‌کنم اینشکلی میخوان که بلاتور رو ضایع کنند. با خودشون میگن اوکی بذار بیفته با حبیب که همونجا کتک سفتی بخوره‌ و اسکات کوکر (پرزیدنت بلاتور) از این چیزی که هست هم ضایع تر بشه. در مقابل گیچی شاید یه شانسی‌ داشته باشه ، اما در مقابل حبیب اون خیلی‌ کوچیکه (جثه). کلا فکر می‌کنم که چندلر واسه‌ی این دسته کوچیک باشه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.