داستین پویریر مبارزه در مقابل چندلر را به خاطر تونی رد کرد

20200921_151202_0000_compress87

انتظار میرفت که مبارزه‌ی تونی فرگوسن در مقابل داستین پویریر در مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۴ برگزار شود اما این بازی به دلیل تفاهم نداشتن پویریر با یو اف سی‌ بر سر مسائل مالی‌ لغو شد. تونی فرگوسن در پیامی از یو اف سی‌ خواست که برای برگزار شدن این دیدار و خواسته‌ی هواداران، مبلغ مورد نظر را به پویریر پرداخت کنند اما دانا وایت از لغو کامل این بازی صحبت کرد. اریل هلوانی مفسر سرشناس دنیای ‌ام ام ‌ای با انتشار توییتی از پیشنهاد یو اف سی‌ به داستین پویریر خبر داد. 

به گفته‌ی منابع، یو اف سی‌ دیروز (۱۶ سپتامبر) مسابقه در مقابل مایکل چندلر رو به داستین پویریر پیشنهاد کرد اما اونها (یو اف سی‌ و پویریر) به توافقی نرسیدند. یکی‌ از مشکلات همانند قبل مسائل مالی‌ بود اما طبق منابع، داستین پویریر می‌خواست که متقابلا وفاداری خودش رو به تونی نشون بده چون تونی هم خصوصی و هم به طور علنی از پویریر جانبداری کرده بود. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.