صحبت های دانا وایت در مورد آینده ی وودلی و کاوینگتون

Dana white

مسابقات یو اف سی‌ وگاس ۱۱ دیروز در شهر لاس وگاس برگزار شدند. در مین ایونت این رقابتها کولبی کاوینگتون در مبارزه‌ای یک طرفه تایرون وولدی را در راند پنجم و از طریق ناک اوت فنی‌ شکست داد. دانا وایت در پرس کنفرانس پس از بازیها گفت که انتظار مسابقه‌ای همانند بازی عثمان – کاوینگتون را داشت اما همه‌ی آن بستگی به این داشت که کدام تایرون وولدی پا به میدان مبارزه میگذارد. او در ادامه و با توجه به عملکرد وولدی گفت: 

اون شاید بهتر باشه به آویزون کردن دستکشهاش فکر کنه. اون مسیر حرفه‌ایه خیلی‌ خوبی‌ رو داشت، اون عالی‌ کار کرد در این مسیر. میدونید، پولش رو در آورد. 

پرزیدنت یو اف سی‌ در مورد مبارزه‌ی قهرمانی بعدی گفت: 

در حال حاضر گیلبرت برنز تایتل شات بعدی رو در مقابل عثمان داره. کولبی هم آره، همونجاست (در صدر دیگر مدعیان برای دریافت مبارزه‌ی قهرمانی). مخصوصا بعد از اولین مسابقشون که باورنکردنی بود، من عاشق اون مسابقه بودم، بنابراین بله، نمیدونم. شاید کولبی یه مسابقه دیگه هم بده. شاید در مقابل ماسویدال بازی کنه. باید ببینیم ماسویدال هم این این رو میخواد یا نه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.