یان بلاهوویچ: با شکست دادن ریس ثابت می‌کنم که از جونز هم بهترم

1_20200924_051311_0000_compress48

یکشنبه و در کو مین ایونت مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۳ دامینیک ریس و یان بلاهوویچ برای عنوان قهرمانی لایت هوی ویت به مصاف هم میروند. دامینیک ریس در آخرین مبارزه‌ی خود و در نبردی بسیار نزدیک مغلوب قهرمان سابق این وزن جان جونز شد. از آن سو بلاهوویچ در آخرین نبرد خود کوری اندرسون را شکست داد و پس از آن منتظر دیدار قهرمانی بوده است. در مصاحبه‌ای با رادیوی جاست کرپ بی‌ جی پن، بلاهوویچ گفت:

من قبل از مسابقه با کوری اندرسون میدونستم. اونها بم گفتند که در صورت برد در مقابل کوری تایتل شات بعدی مال منه. وقتی‌ که شکست خورد میدونستم که مسابقه‌ی بعدی من برای کمربنده ولی‌ تاریخش رو نمیدونستم. 

او در ادامه و درباره‌ی جان جونز گفت:

برای من مهم‌ترین چیز این بود که برای تایتل بازی کنم. در آینده حتما با جان جونز روبرو میشم. در حال حاضر تنها چیزی که ذهنم رو مشغول کرده دامینیک ریسه و فعلا به جان جونز فکر نمیکنم. 

بلاهوویچ در مورد ریس گفت: 

اون فایتر بسیار خوبیه، استند آپ خطرناکی داره، دفاع خوبی‌ در تیک داون داره. اگه اون رو بزنی‌ زمین خیلی‌ سریع دوباره پا میشه. مسابقه‌ی سختی میشه اما من باور دارم که می‌تونم شکستش بدم و شکستش میدم. می‌تونم تجسم کنم که در راند سوم ناک اوتش می‌کنم. ببینیم، شاید اون رو از طریق رای داوران و یا سابمیشن ببرم. من برای همه چیز آماده ام. وقتی‌ اون رو از طریق استاپج شکست دادم اونوقته که میدونم که در دنیا بهترین هستم، حتی از جان جونز هم بهتر. شاید مسابقه‌ی بعدی من در مقابل جان جونز باشه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.