انتقاد دانا وایت از کانر مک گرگور به دلیل انتشار پیامهای خصوصی آنها

dana white vs conor mcgregor

پس از بازیهای یو اف سی‌ ۲۵۳ و در پرس کنفرانس این مسابقات دانا وایت، کانر مک گرگور را به دلیل انتشار پیام‌های خصوصی بین آن دو مورد انتقاد قرار داد. کانر مک گرگور که چندی پیش از دنیا‌ی ‌ام ام ‌ای خداحافظی کرده بود در پیام‌های منتشر شده خواستار مسابقه‌ای در مقابل دیگو سانچز شد، مسابقه‌ای که دانا وایت علاقه‌ای به برگزاری آن نداشت. وایت در یکی از این پیام ها به مک گرگور گفت که یو اف سی در صورت تدارک مبارزه او با سانچز میتواند جواز رقابت های خود را از دست بدهد (منظور وایت این بود که مک گرگور میتواند در این دیدار سانچز را از بین ببرد).

کانر با انتشار این پیامها خواست به هواداران خود بگوید که سازمان یو اف سی‌ شرایط را برای مبارزه کردن او هموار نمیکند. دانا وایت گفت: 

مردم چپ و راست به من زنگ میزدند… یعنی‌ همه اینجا این رو میدونند، حتی خانمها. یک سری قواعد کلی‌ هستند (که آدمها باید از اونها پیروی کنند) و حرکت اون یه چیزیه که تو نباید انجامش بدی. این یکی‌ از کثیفترین کارهایه که تو میتونی انجام بدی. این صحبتها به میون اومد (اسم سانچز) چون صحبت دیگو سانچز در مکالمات من با کانر مک گرگور بود. تو در رنکینگ دنیا دوم یا سوم هستی‌ و تو به من میگی‌ که میخوای در مین ایونت لس آنجلس با یه دیگو سانچز ۳۹ ساله مبارزه کنی‌ که حتی در رنکینگ نیستش.

او در ادامه از مبارزه‌ی احتمالی‌ کانر در مقابل مانی پاکیاو ابراز بی‌ اطلاعی کرد و گفت که کانر بازنشسته است. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.