عصبانیت پائولو کاستا از حرکت ناشایست آدسانیا

20200928_233711_0000_compress24

پائولو کاستا در بزرگ ترین مبارزه دوران حرفه ای خود مغلوب ایزرائیل آدسانیا شد و اولین شکست حرفه ایش را تجربه کرد. آدسانیا قهرمان میان وزن یو اف سی پس از متوقف کردن کاستا در راند دوم، از پشت حریفش را تحقیر کرد و این حرکت با واکنش فایتر برزیلی همراه بود. کاستا امروز با انتشار یک ویدیو در مورد حرکت ناشایست آدسانیا صحبت کرد و گفت.

میخواستم در مورد اون حرکتی که این آدم آشغال در فایتمون انجام داد صحبت کنم. اون آشغال (آدسانیا)… من وقتی که در قفس بودم این حرکت رو ندیدم و الان دیدم. من به هیچ وجه اینو قبول نمیکنم و الان به خونش تشنم. هیشکی نمیتونه جلوی من رو بگیره، هیشکی… من ریمچم رو میخوام (بازی برگشت)… منتظرت میمونم خوب میدونی (همدیگرو می بینیم)… قبل از فایت یه اتففاقی واسم افتاد و من دوست ندارم بهانه بیارم… ولی مطمئن باش که تاوان کاری رو که انجام دادی، پس میدی… حرف هام رو یادت نره…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.