دنیل کورمیر: جونز به خاطر ترس از ریس کمربندش رو رها کرد

daniel cormier

در کو مین ایونت مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۳ یان بلاهوویچ با شکست دامینیک ریس به قهرمان جدید لایت هوی ویت یو اف سی‌ تبدیل شد. جان جونز قهرمان پیشین این وزن پیشتر و برای مبارزه در دسته‌ی سنگین وزن کمربند قهرمانی خود را رها کرده بود. بسیاری این اقدام جونز را ترس او از روبرو شدن دوباره با دامینیک ریس میدانستند و عده‌ای نیز بر این باور بودند که جونز برای دریافت یک مانی فایت به دسته‌ی سنگین وزن رفته است. پس از برد بلاهوویچ، جان جونز در توییتی از علاقه‌ی خود برای روبرو شدن با بلاهوویچ گفت و نوشت:

آیا برای شما اوکی هست که من برگردم به دسته‌ی لایت هوی ویت و کمربندم رو دوباره پس بگیرم؟ (با شکست دادن بلاهویچ).

دنیل کورمیر در شو تلویزیونی اریل هلوانی در اینباره گفت:  

مثل اینه که بپرسی‌ اوکی پس چرا اومدی (به سنگین وزن)، “چون من از دامینیک ریس ترسیده بودم”. الان میخوام برگردم به ۲۰۵ پاوند و با یان بلاهوویچ مسابقه بدم چون اون دمینیک رو برده؟ وحشتناکه، یعنی‌ کی‌ اینکار رو میکنه؟ اون میتونست که با ریس مبارزه کنه. در این مسابقات (یکشنبه) اون میتونست در مقابل ریس به میدان بره. قرار بود که اون با ریس بازی کنه. اما برعکس، اون کمربندش رو رها کرد و گفت من میرم دسته‌ی سنگین وزن و الان میگه که شاید برگرده؟

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.