انتقاد انتونی جانسون از پائولو کاستا در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۳

20201002_093259_0000_compress35

پائولو کاستا در مین ایونت رویداد یو اف سی‌ ۲۵۳ در مقابل آدسانیا شکست خورد. او در این نبرد عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشت و پس از واگذار کردن بازی با رفتار ناشایست آدسانیا مواجه شد. انتونی جانسون در مصاحبه‌ای در مورد این دیدار صحبت کرد:

فکر می‌کردم که این اتفاق بیفته. حرکت پای کاستا در قفس اونقدر خوب نیست. اون تو رو تحت فشار قرار میده، میدونه که چجوری باید به جلو حرکت کنه. فکر نمیکنم که بدونه چجوری باید به عقب حرکت کنه. اما من با استایل بندر (آدسانیا) تمرین کردم، اون حسابی‌ منو زد. اومد باشگاه، یکی‌ یا دو هفته‌ای میگذشت که مسابقه‌ی کیک باکسینگ اون تموم شده بود. اون موقع تازه کمپ تمرینی من شروع شده بود، اومد تو و منو زد. خیلی‌ کارش درسته، باید تحسینش کنم، اون بهترینه. اما کاستا، وقتی‌ تو اینقدر خودنمایی میکنی‌ و نمایش میدی، یعنی‌ تمرکز نداری. چند نفر این بازی رو در آوردند و موفق شدند؟ این چیزی نیست که تو باش بازی کنی‌ مخصوصا در مسابقات قهرمانی. استایل بندر جدی بود، کاستا اومد و با خودش گفت که این کمربند سفیده، اون هیچی‌ نیست، لاغر مردنیه. لاغر بودن اما مزیت خودش رو داره. نمیفهمم که چرا کاستا یهو اینقدر عصبانی شد وقتی‌ که دید استایل بندر باش چیکار کرد. یعنی‌ میخوام بگم که این تو بودی که اینقدر حرف زدی و در آخر هم شکستت داد و تو عصبانی هستی‌؟ چون آبروت رو برد؟ بیخیال، اوضاع همینیه که هست. تو حتی نمیتونی‌ که یه ریمچ بخوای با اون عملکردی که داشتی.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.