کل کل جان جونز و آدسانیا پس از پیروزی اخیر آدسانیا

adesanya vs jones

پس از پیروزی ایزرئیل آدسانیا در مقابل پاولو کاستا در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۳، جان جونز قهرمان سابق لایت هوی ویت با انتشار توییتی آدسانیا و پدر او را دست انداخت. پدر آدسانیا پیش از نبرد با کاستا گفته بود که آدسانیا میبایستی موه‌های خود را سیاه کند تا اگر در حین مبارزه یکی‌ از چشمهای کاستا آسیب دید، نور در موه‌های صورتی‌ آدسانیا باعث دید دوباره‌ی چشم کاستا نشود. جان جونز در توییت خود نوشت:

من کنجکاوم که بدونم وقتی‌ که میخواد در مقابل من بازی کنه پدرش چه چیزی بهش میگه. میخوام بدونم که آیا پدرش فکر میکنه که آدسانیا آماده است؟ بدون شک یوجین آماده نیست (یوجین مربیپ آدسانیا). 

آدسانیا در جواب گفت:

بابام به من گفت که چطوری تو رو شکست بدم. باور کن، اون میدونه. مادرت سر خورده شده از اون چیزی که شدی.

جان جونز با انتشار چند پیام واکنش نشان داد:

ایزی ممنون از اینکه به من این فرصت رو دادی که مادرم عزیزم رو برجسته کنم، الان دلم براش تنگ شده. آیا همچنان قراره که سال ۲۰۲۱ بازی کنیم؟ بم گفته بودی که در هر وزنی با من مسابقه میدی مگه نه؟ من گفتم که حرف مفت میزنی، منتظرت هستم. دنیا منتظره. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.