کل کل ایزرائیل آدسانیا و کریس وایدمن در توییتر

20201004_131855_0000_compress50

در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۳ آدسانیا با شکست دادن کاستا موفق شد تا تمامی مدعیآن اصلی‌ دسته میان وزن را شکست دهد. کریس وایدمن قهرمان سابق این وزن در توییتی نوشت: 

هی‌ من تازه متوجه شدم که من ۲ حریف مشترک با آدسانیا داشتم. گستلوم که تمومش کردم. بعد سیلوا که ۲ بار تمومش کردم. آدسانیا به سختی و با رای داوران مقابل این دوتا برنده شد. آدسانیا یک اندرسون سیلوای دیگه ایه بدون کمربند سیاه جوجیتسو. پول راحت (راحت آدسانیا رو میزنم). 

آدسانیا به اظهارات وایدمن واکنش نشان داد.

کریس، لطفا اول چند تا بازی ببر… من قشنگ سبک بازی تو رو خوندم و فن و فوت هات رو بلدم. دیدم که چجوری ضربه میزنی و میس میکنی. همینطور بلدم چجوری زیرگیری هات رو خراب کنم… همونطور که قبلا گفتم من ده قدم از شما ها جلو ترم. میدونستم یه روزی از این ویدیو استفاده میکنم (ویدیویی که توسط آدسانیا گرفته شده بود و او هنگام فیلم برداری مخفی از وایدمن گفت که ”من این یارو (وایدمن) رو یه روز میزنم“).

وایدمن پاسخ داد.

اون شب خیلی با احترام صحبت میکردی در حالی که توی فیلمی که گرفتی حرفای گنده تر از دهنت میزنی. یک دو روی به تمام معنا!!! اندام ضعیفت رو میگیرم و له میکنم! مطمئنم صحبت های اون شب رو خوب یادت میاد و میدونی برای تو مشکل بزرگی هستم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.