دانا وایت همچنان در فکر مبارزه ی تونی – حبیب

20201005_231503_0000_compress81

مبارزه‌ی حبیب نورماگومدوف و تونی فرگوسن برای پنجمین بار منتفی شد و جاستین گیچی نوار ۱۲ برد پیاپی تونی فرگوسن را پاره کرد. در رویداد یو اف سی‌ ۲۴۹ جاستین گیچی با عملکردی عالی‌ موفق شد که در راند پنجم فرگوسن را از طریق ناک اوت فنی شکست دهد و نبرد قهرمانی در مقابل حبیب نورماگومدوف را دریافت کرد. پس از منتفی شدن نبرد تونی – حبیب و شکست تونی در مقابل گیچی بسیاری از هواداران ‌ام ام‌ ای امید تماشای مبارزه تونی – حبیب را تا حدود زیادی از دست دادند. دانا وایت اما در مصاحبه‌ای در مورد مبارزه‌ی احتمالی‌ این دو گفت: 

اگه حبیب گیچی رو شکست بده، ما یه مسابقه برای تونی هم داریم مهیا می‌کنیم (در صورت برد) و امیدواریم که مسابقه‌ی اون در مقابل حبیب اتفاق بیفته چون میدونم که مردم میخوان اون رو ببینند. فکر نمیکنم که تا حالا مسابقه‌ای رو دیده باشم که اینهمه به هم خورده باشه. تقریبا فکر برگزاری این بازی من رو میترسونه. قراره چه اتفاقی بیفته ایندفعه؟ یه ستاره قراره بخوره به زمین؟ این سطح و میزان بد بودن این مبارزه رو میرسونه.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.