قضاوت داور ایرانی در یکی از بزرگ ترین فایت های یو اف سی

20201006_204403_0000_compress18

کِوین ستاکی داور ایرانی تبار سوئدی هفته پیش در فایت کو مِین (قبل از فایت اصلی) مسابقات یو اف سی 253 دیدار یان بلاهویچ و دامینیک ریس را قضاوت کرد. ستاکی 4:36 دقیقه در راند دوم، ریس را از زیر حملات سنگین بلاهویچ نجات داد و بازی را متوقف کرد. بلاهویچ با شکست دادن ریس قهرمان جدید لایت هوی ویت (نیمه سنگین) یو اف سی شد و ستاکی نیز به اولین داور ایرانی تبدیل شد که تابحال یک تایتل فایت (مبارزه قهرمانی) را در سازمان یو اف سی قضاوت کرده است.

ستاکی علاوه بر مبارزه بلاهویچ – ریس، دیدار کارلوس فلیپه و یورگان ده کسترو را نیز که دیروز در جزیره یاس ابوظبی برگزار شد قضاوت کرد (قبل از فایت اصلی). کِوین در این مبارزه نیز عملکرد خوبی به نمایش گذاشت و پس از اتمام مبارزه، بیگ جان مکارتی بهترین داور دوران ورزش ام ام ای از او صحبت کرد و داور ایرانی را مورد تمجید قرار داد.

ستاکی که در حال حاضر در ابوظبی حضور داشته و به احتمال زیاد مبارزات بزرگ دیگری را نیز در جزیره فایت قضاوت خواهد کرد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.