قضاوت داور ایرانی در یکی از بزرگ ترین فایت های یو اف سی

20201006_204403_0000_compress18

کِوین ستاکی داور ایرانی تبار سوئدی هفته پیش در فایت کو مِین (قبل از فایت اصلی) مسابقات یو اف سی 253 دیدار یان بلاهویچ و دامینیک ریس را قضاوت کرد. ستاکی 4:36 دقیقه در راند دوم، ریس را از زیر حملات سنگین بلاهویچ نجات داد و بازی را متوقف کرد. بلاهویچ با شکست دادن ریس قهرمان جدید لایت هوی ویت (نیمه سنگین) یو اف سی شد و ستاکی نیز به اولین داور ایرانی تبدیل شد که تابحال یک تایتل فایت (مبارزه قهرمانی) را در سازمان یو اف سی قضاوت کرده است.

ستاکی علاوه بر مبارزه بلاهویچ – ریس، دیدار کارلوس فلیپه و یورگان ده کسترو را نیز که دیروز در جزیره یاس ابوظبی برگزار شد قضاوت کرد (قبل از فایت اصلی). کِوین در این مبارزه نیز عملکرد خوبی به نمایش گذاشت و پس از اتمام مبارزه، بیگ جان مکارتی بهترین داور دوران ورزش ام ام ای از او صحبت کرد و داور ایرانی را مورد تمجید قرار داد.

ستاکی که در حال حاضر در ابوظبی حضور داشته و به احتمال زیاد مبارزات بزرگ دیگری را نیز در جزیره فایت قضاوت خواهد کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.