پیشبینی‌ حبیب نورماگومدوف از مبارزه اش با جاستین گیچی

khabib

رویداد یو اف سی‌ ۲۵۴ در تاریخ ۲۴ اکتبر و در جزیره‌ی یاس برگزار میشود. حبیب نورماگومدوف برای دفاع از کمربند سبک وزن خود به مصاف جاستین گیچی میرود. حبیب در آخرین مصاحبه‌ی خود در مورد نبرد با جاستین گیچی گفت: 

من سعی‌ می‌کنم که باش کشتی‌ بگیرم. اگه اون مدت زیادی در مقابل تیک داون‌های من خوب دفاع کنه من دو بار، سه بار، هزار بار دیگه سعی‌ می‌کنم که خاکش کنم. مسلما به هم مشت و لگد می‌زنیم. این مسابقه ترکیبی‌ از کشتی‌ و کیک باکسینگه. فکر می‌کنم که دفاع کشتی‌ اون خیلی‌ خوب باشه. اون بلده کشتی‌ بگیره. اون تموم زندگیش کشتی‌ گرفته. اما فکر نمیکنم که در ۵، ۶ سال اخیر اون از کشتیش مثل من استفاده کرده باشه چون من همیشه از کشتیم استفاده می‌کنم. در تمرین، داخل قفس، چون از طریق کشتی‌ و تاپ کنترل من تبدیل به قهرمان شدم. فکر نمیکنم که در چند سال آخر اون کشتیگیر بهتری شده باشه. اون پایه‌ی کشتی‌ رو از بچگی‌ یاد گرفته اما الان همه‌چیز عوض شده. مسلما اون میدونه که چطور در مقابل یک تیک داون دفاع کنه اما ما شرایط نفس اون رو هم میدونیم. اگه من در دو راند اول بش حمله کنم فکر می‌کنم که در راند سوم اون رو تموم کنم چون نفس خوبی‌ نداره. فکر می‌کنم که آی کیوی مبارزه‌ی من از جاستین گیچی خیلی‌ بیشتره. اون فقط یه فایتر سرسخته. اون از فایت و خون خوشش میاد. اون مثل یه جنگجوی واقعیی‌ه اما وقتی‌ صحبت آی کیوی مبارزه میشه فکر می‌کنم من از اون خیلی‌ بهترم. هدفم اینه که خستش کنم. خستش می‌کنم و راند سه یا چهار اون رو تمومش می‌کنم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.