مک گرگور پیشنهاد یو اف سی را برای مبارزه با پویریر قبول کرد

conor mcgregor

کانر مک گرگور امروز از طریق توییتر اعلام کرد که پیشنهاد یو اف سی را برای مبارزه در مقابل داستین پویریر قبول کرده است. اما به گفته مک گرگور این مبارزه میبایست در سال 2020 برگزار شود (مک گرگور و یو اف سی در مورد تاریخ این مبارزه همچنان در حال مذاکره هستند).

سلام داستین. پیشنهاد یو اف سی رو برای مبارزه با تو قبول کردم. اما گفتم که میخوام در سال 2020 مبارزه کنم. برای بیست و یکم نوامبر (با توجه به آسیب دیدگی های اخیر)، همینطور تمام کارت های ماه دسامبر، یعنی دوازدهم و نوزدهم دسامبر. همچنین تصمیم دارم 500 هزار دلار به بنیاد خیریه تو اهدا کنم.

داستین پویریر پاسخ داد.

پس ردیفش کن (تاریخ مبارزه) مرد درست. ما این کمک رو برای افتتاح کرد یک آکادمی ام ام ای و بوکس استفاده میکنیم. همون منطقه ای که من و دنیل کورمیر بزرگ شدیم.

به گزارش اریل هلوانی، سازمان یو اف سی دیدار مک گرگور – پویریر را برای سال 2021 (ژانویه) در نظر گرفته، اما مک گرگور ترجیح میدهد تا پایان سال 2020 میلادی این مبارزه را برگزار کند.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.