دیدار فابریسیو وردوم و فِیدور امیلیاننکو در حال نهایی شدن در سازمان بلاتور

20201009_234012_0000_compress49

قرارداد فابریسیو وردوم (9 – 24) با یو اف سی پس از برد او در مقابل الکساندر گوستافسون به پایان رسید و پس از آن شایعه پیوستن او به سازمان بلاتور و وان چمپیونشیپ به گوش می رسید. قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی (وردوم) در گفتگویی با کانال Encrada اعلام کرد که مذاکرات وی با سازمان بلاتور برای روبرو شدن با فیدور امیلیاننکو (6 – 39) اکنون جدی شده و او در حال حاضر در انتظار جواب مثبت آخرین امپراتور است.

مذاکرات ما خیلی پیش رفته… علی (عبدالعزیز) یک هفته پیش باهاشون صحبت کرد. الان فقط منتظریم تا فیدور این فایت رو قبول کنه. خود فیدور هم یکی دو روز پیش در مصاحبه ای گفت که به این ریمچ (بازی برگشت) علاقه زیادی داره. از جایی که برای فیدور احترام زیادی قائلم، حاضرم که دوباره باهاش مبارزه کنم. البته مسائل مالی هم در تصمیم من نقش بزرگی دارن و همینطور برای تاریخ ورزش ام ام ای و داستان هایی که قبلا با هم داشتیم.

وردوم و امیلیاننکو ده سال پیش در سازمان STRIKEFORCE با هم روبرو شدند و وردوم در راند اول از طریق سابمیشن (گیوتین چوک) آخرین امپراتور را متوقف کرد. امیلیاننکو پیش از این شکست، بیست و هفت برد پیاپی در کارنامه داشت.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.