حمله‌ی تونی به پویریر: از یک تروریست بین المللی رشوه گرفتی

20201010_130933_0000_compress72

به نظر نمیرسد که تونی فرگوسن از داستین پویریر برای مبارزه احتمالی در مقابل کانر مک گرگور خوشحال باشد. در حالیکه این دو در هفته‌های اخیر بارها صحبت از مبارزه‌ای در مقابل همدیگر کرده بودند، سازمان یو اف سی‌ و پویریر به دلیل عدم توافق در مسائل مالی به نتیجه نرسیدند و پادرمیانی تونی فرگوسن نیز برای برگزاری این بازی بی‌ حاصل بود. پس از آن اما کانر مک گرگور که به نظر میرسید با یو اف سی‌ به توافق رسیده است در توییتی از قبول مسابقه در مقابل پویریر خبر داد. پویریر هم در واکنش به این خبر نوشت: 

من برای خیلی‌ چیزها فایت می‌کنم، اما برای من مهمترین چیز اینه که برای تغییر و حق خود رو ادا کردن (بنیاد خیریه‌ی داستین) فایت کنم. سخاوتمندی کانر مک گرگور آدمهای بی‌ شماری رو کمک میکنه. من قبول کردم، کانر قبول کرده، و این خواسته‌ی هوادارانه! یو اف سی‌ بزن بریم.

تونی فرگوسن هم در واکنش به پیام داستین پویریر نوشت: 

عجب خیانتی، رشوه گرفتن از یک تروریست بین المللی. دمت گرم. من آمریکا رو نمایندگی می‌کنم. اون همه صحبت (در مورد مبارزه در مقابل تونی) اما نشون دادی که می‌ترسی‌ که طرد بشی‌. پولها رو بگیر و به خودت افتخار کن متظاهر.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.