علی عبدالعزیز ماخاچف را به تونی پیشنهاد داد

Tony Ferguson

علی عبدالعزیز منیجر سرشناس و جنجالی ورزش ام ام ای، پس از کناره گیری رافائل دوس آنجوس از مبارزه اش در مقابل اسلام ماخاچف به دلیل کرونا، پیامی به تونی فرگوسن فرستاد.

چه خبر تونی؟ اسلام ماخاچف نزدیک ترین حریفی که میتونه شبیه به حبیب باشه. دوس آنجوس خارج شد (از مبارزه). حاضری با ماخاچف مسابقه بدی؟ خیلی ممنون.

تونی پاسخ داد.

آهان باشه… پس اون 200 هزار دلار و 20 تا شنایی که به من بدهکار بودین چی شد؟ (خطاب به حبیب و علی). یو اف سی 209 و 249 (اشاره تونی به رویدادهایی که حبیب از مبارزه در مقابل تونی کنار کشید). نگران نباش، بزودی میبینمتون.

عبدالعزیز پاسخ داد.

اگر با اسلام مبارزه کنی صد هزار دلار بهت میدم. قول میدم. اینقدر برای تو احترام قائلم.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.