حبیب نورماگومدوف: دوران تونی فرگوسن به سر آمده

khabib nurmagomedov

قهرمان دسته‌ی سبک وزن یو اف سی‌ حبیب نورماگومدوف در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۴ برای دفاع از کمربند قهرمانی خود به مصاف جاستین گیچی میرود. حبیب در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان در مورد شکست تونی فرگوسن و پاره شدن نوار ۱۲ برد پیاپی در مقابل گیچی گفت: 

حقیقتا یه ذره حس بدی داشتم ولی‌ با این وجود شرایط رو درک کردم، به علی‌ عبد العزیز قبل از بازی پیام دادم که تونی فرگوسن پای چپش رو عمل کرده بود و اگه گیچی چند لگد محکم به پای چپ اون بزنه بازی تمومه. و وقتی‌ بازی شروع شد تونی با دست چپ شروع کرد اما تونی اینشکلی نیست. راند اول تموم شد و فرگوسن یه ذره نگران شد چون پلن اون کار نکرد و راند دوم هم همینطور و در آخر راند هم یه آپرکات خوب زد بش. و بعد از راند سوم دیگه مسابقه تموم شده بود چون جاستین متوجه شد که از اون خیلی‌ سریع تره، اون ضربات خیلی‌ محکمی زده و تونی نمیتونه اون رو بزنه زمین و خیلی‌ باهوش بازی کرد و خوب حرکت کرد و در آخر راند پنجم هم بازی تموم شد. هیچ کسی‌ نمیتونه تا آخر در یک سطح باقی‌ بمونه. نه تونی فرگوسن نه حبیب هیچ کسی‌. یه روزی یه نفر تو رو شکست میده. خدا به هیچ کسی‌ اون قدرت، واکنش و مسائل روحی‌ روانی‌ رو برای همیشه و در یک سطح به کسی‌ نمیده. یه روزی اینها تحلیل میرن. دوران تونی فرگوسن به پایان رسیده، الان بر میگرده اما دوباره شکست میخوره فکر می‌کنم. چون وقتی‌ تو به این شدت ضربه می‌خوری هیچوقت به حالت اولت بر نمیگردی، هیچوقت. حتی اگه تو تونی فرگوسن باشی‌. اون خیلی‌ صدمه دید، دیدید که چطوری تسلیم شد در آخر راند پنج؟ تونی فرگوسن فایتر خیلی‌ بزرگیه، الان میتونه انتخاب کنه، میتونه بیاد و در جزیره ی فایت و با اسلام ماخاچف مسابقه بده. اون ۶ تا برد پشت سر هم داره و تقریبا میشه گفت که تاپ ۱۰ هستش، اسمی واسه‌ی خودش در کرده و چرا که نه. چرا نخواد قبول کنه، یو اف سی‌ پول خوبی‌ بش میده، علی‌ عبد العزیز بش ۱۰۰ هزار به علاوه‌ی ۱۰۰ هزار پرداخت میکنه و شانس خیلی‌ خوبیه. با اسلام ماخاچف بازی کن و در صورت برد اون در مسابقه‌ی بعدی شاید برای تایتل بازی کنه اما فکر می‌کنم که دورانش تموم شده. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.