کانر مک گرگور مبارزه در مقابل داستین پویریر را قبول کرد

20201015_013657_0000_compress21

اینطور که بنظر می رسد کانر مک گرگور و داستین پویریر در ماه ژانویه سال 2021 میلادی به مصاف هم می روند (چهارم بهمن). مک گرگور پیش از این اعلام کرد که او مبارزه در مقابل پویریر را فقط در صورتی قبول می کند که این دیدار در سال 2020 اجرا شود. اما پس از آخرین مصاحبه دانا وایت با کانال ESPN نظر مک گرگور عوض شد.

رئیس یو اف سی دیروز اعلام کرد که تمامی کارت های سال 2020 یو اف سی در حال حاضر کامل هستند و هیچ جای خالی برای دیدار مک گرگور – پویریر وجود ندارد. مک گرگور دیروز در توییتر اطلاع داد که پیشنهاد یو اف سی را قبول کرده، اما ترجیح می دهد که این دیدار در استادیوم کابویز برگزار شود (ورزشگاه سرپوشیده تیم دالاس کابویز).

قبول می کنم. بیست و سوم ژانویه (چهارم بهمن). هدف من اینه که ببینم این مبارزه در استادیوم کابویز برگزار شه. استایل پراپر\مناسب (پراپر 12 برند ویسکی مک گرگور). جری جونز دوست منه و استادیومش میتونه هوادارانمون رو در خود جا بده. من آماده تکزاس هستم و تکزاس آماده هواداران من. بعد از اون مانی (پاکیائو).

لازم به ذکر است که مک گرگور قرارداد این مبارزه را هنوز امضا نکرده و دیدار او با پویریر حتمی نیست.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.