حبیب: رکورد ۳۰ برد و ٠ باخت مانند رکورد می ودر در بوکس می ماند

20201019_225904_0000_compress54

حبیب نورماگومدوف قهرمان سبک وزن سازمان یو اف سی‌ تا چند روز دیگر و برای دفاع از کمربند قهرمانی خود به مصاف جاستین گیچی میرود. او در مصاحبه‌ای با یاهو اسپورت در مورد بازنشستگی خود پس ۳۰ برد گفت: 

حقیقتا نمیدونم. رکورد ۳۰-۰ عالی‌ میشه. هم قشنگه و توی گوش خوب میاد. رکورد خیلی‌ خوبی‌ میشه، مثل رکورد می ودر در ‌ام ام ‌ای هستش. ببینیم چی‌ میشه، من خیلی‌ نزیکشم. کی‌ میدونی‌ چی‌ پیش میاد. اوکی من جاستین گیچی رو تموم می‌کنم، حریف بعدی هم تموم می‌کنم، تسلط کامل دارم بروی حریفم و یه سر و گردن بهترم – فکر می‌کنم که (پس از این) اسمم برای همیشه در تاریخ میمونه. فکر می‌کنم که همین الان هم اسمم در تاریخ بمونه به دلیل اتفاقات مسابقه‌ی ۲ سال پیش (در مقابل کانر) که هیچوقت فراموش نمیشند. حتی ۵۰ سال دیگه آدمها این مسابقه رو تماشا میکنند و تحت تاثیر قرار میگیرند. این مثل مسابقه‌ی محمد علی‌ در مقابل جو فریزر در مانیلا بود. آدمها هیچوقت این مسابقه رو فراموش نمیکنند. اسم من همین الان هم در تاریخ هست اما من به به دنبال به جا گذاشتن یه میراثم. برای میراث، جاستین گیچی یه حریف خیلی‌ بزرگ و عالیه در حال حاضر. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.