خاویر مندز: مک گرگور برای حبیب حریف دشوارتریست تا گیچی

20201018_021638_0000_compress63

خاویر مندز مربی‌ قهرمان سبک وزن سازمان یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با سابمیشن رادیو در مورد مبارزه‌ی پیش روی حبیب نورماگومدوف و مقایسه‌ی گیچی با کانر گفت: 

در حال حاضر من اون رو (گیچی) نفر دوم رنکینگ میبینم اما اون به راحتی‌ میتونه نفر اول باشه. من اون رو نفر دوم و پشت کانر میبینم اما می‌تونم اشتباه کنم. اون میتونه از کانر خطرناکتر باشه، ببینیم چی‌ پیش میاد. اگه ما موفق نشیم که اون رو خاک کنیم مجبوریم که با ضربات مشت با هم ادامه بدیم. پیشبینی‌ این رو می‌کنم چون اگه این پیشبینی‌ رو نکنم و این اتفاق بیفته ما گیر میوفتیم. پس ما فرض می‌کنیم که نمیتونیم اون رو زمین بزنیم و مجبوریم که ایستاده مبارزه کنیم. این چیزیه که در ذهن منه. امیدوارم که مسابقه اینشکلی پیش نره، امیدوارم که بزنیمش زمین اما باید خودمون رو هم آماده‌ی این کنیم که اگه این اتفاق نیفتاد چی‌ کار کنیم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.