حبیب نورماگومدوف : داستین پویریر برای قبول بازی در ولترویت ضعف خودش رو نشون داد

20201021_040540_0000_compress16

چندی پیش قهرمان دسته‌ی سبک وزن یو اف سی‌ حبیب نورماگومدوف گفته بود که در صورت پیروزی کانر و یا تونی در مقابل پویریر او حاضر است که با برنده‌ی آن دیدار مبارزه کند. گزارش‌ها اما حاکی از آنست که مبارزه‌ی کانر – پویریر ۲ به احتمال بسیار در وزن ولترویت برگزار میشود. حبیب نورماگومدوف در مصاحبه‌ای با تی اس ان در اینباره گفت: 

اونها میبایستی در ۱۵۵ پاوند فایت کنند (سبک وزن). اگه اونها در ۱۷۷ یا ۱۸۵ پاوند مسابقه بدند نمیشه به اونها گفت مدعیان سبک وزن. اگه میخوای که برای کمربند دسته سبک وزن مبارزه کنی‌ تو میبایستی در دسته‌ی سبک وزن مسابقه بدی. اگه میخوای که برای عنوان قهرمانی ۱۵۵ پاوند مسابقه بدی، پس باید خودتو به این وزن برسونی. نمیدونم چرا داستین ضعفش رو نشون داد، این نظر منه. اون هم باید نظر خودش رو میگفت نه اینکه همین که کانر اومد و گفت که میخواد پول به خیریه‌ی اون بده و غیره اون هم با همه‌ی شرایط کانر موافقت کنه. داستین فایتر سبک وزنه نه ولترویت، چرا میخواد در ۱۷۷ پاوند بازی کنه؟ این شنبه اما ۲ تا بهترین سبک وزن دنیا به مصاف هم میرن و اونها داستین و کانر نیستند بلکه جاستین و حبیب هستند. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.