نظر حبیب نورماگومدوف درباره‌ی مایکل چندلر

20201022_113651_0000_compress24

شنبه شب و در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۴ حبیب نورماگومدوف برای دفاع از کمربند سبک وزن در مقابل جاستین گیچی قرار می‌گیرد. مایکل چندلر مبارز تازه به استخدام یو اف سی‌ نیز به عنوان فایتر ذخیره این دیدار حضور دارد. حبیب در مورد قهرمان سابق بلاتور و احتمال حضور او در این بازی گفت: 

حتی فکر نمیکنم که لازم باشه که در مقابل مایکل چندلر از کشتیم استفاده کنم، این نظر منه. میدونم که به ابوظبی اومده، اما اومده اینجا، سر وزن میرسه و میره خونش. فکر می‌کنم که اینشکلی بشه، ممنون مایکل چندلر. برو خونه و با فایترای دیگه مبارزه کن. اون در یو اف سی‌ در سطح مبارزات قهرمانی نیست چون اون دو مسابقه‌ی پیش، در یه سازمان دیگه باخت. اون در بلاتور در مقابل یک فدر ویت ناک اوت شد. اون باید بهتر بشه، اون باید به دنیا نشون بده که میتونه برای تایتل مبارزه کنه و در مقابل کسی‌ به میدون بره که در رنکینگ یو اف سی‌ جزو چهار پنج تای اول باشه. بعد از اونه که ما می‌تونم در موردش حرف بزنیم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.