تونی فرگوسن: می‌تونم با مایکل چندلر در دسامبر بازی کنم

Tony Ferguson

تونی فرگوسن یکی‌ از مدعیان اصلی‌ برای کسب عنوان قهرمانی در دسته‌ی سبک وزن در مصاحبه‌ی اخیر خود با اریل هلوانی از شرایط پیش آمده در مورد مبارزه‌ی داستین – کانر و ارج ننهادن سازمان یو اف سی‌ به زحمات او گلمند بود. او که پیشتر مبارزه در مقابل مایکل چندلر را با توجه به مدت کوتاه آماده سازی قبول نکرده بود در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان گفت: 

مایکل چندلر برای رسیدن به اون بالا زحمتی نکشیده که استحقاق اینو داشته باشه. اما اگه اون کسیه که دانا وایت میخواد من در برابرش بازی کنم، شما من رو میشناسید: من چکمهامو میپوشم و میرم کارم رو انجام میدم. وقتی‌ کووید (کرونا) اومد من به وزن رسیدم و رفتم سر کارم (مبارزه). در یه مقطع ۷۲ ساعته، من، دانا وایت، شان شلبی (مچ میکر یو اف سی‌) و همسرم تمام سعی‌ خودمون رو میکردیم که این مسابقه‌ی لعنتی برگزار بشه. اگه من اون مسابقه رو قبول نمیکردم خیلیها پولی‌ گیرشون نمیومد. آیا من میخوام مبارزه کنم؟ آره، من میخوام دسامبر بازی کنم. دارم تمرین می‌کنم درستش کنین. اما فکر نمیکنم کسی‌ که حتی متعلق به اینجا نیست میبایستی بیشتر از من پول بگیره. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.