یو اف سی ٢۵۴ | بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

20201023_215603_0000_compress78

پنجمین رویداد پیاپی یو اف سی در جزیره فایت (ابوظبی) فردا شب با یک مبارزه عظیم به پایان خواهد رسید. حبیب نورماگومدوف و جاستین گیچی در فایت اصلی رقابت های یو اف سی ٢۵۴ برای تک سازی کمربند قهرمانی سبک وزن به مصاف هم می روند. نورماگومدوف در حال حاضر قهرمان اصلی و جاستین گیچی عنوان موقت قهرمانی سبک وزن یو اف سی را در اختیار دارد.

در فایت Co-main شاهد یک مبارزه دیدنی در دسته میان وزن یو اف سی خواهیم بود و جَرِد کنونیر با قهرمان سابق این وزن رابرت ویتیکر روبرو خواهد شد. برنده این دیدار میتواند حریف بعدی ایزرائیل آدسانیا قهرمان میان وزن یو اف سی را مشخص کند.

کارت اصلی – شنبه شب ساعت 21:30 به وقت تهران. ساعت 20:00 به وقت اروپا.

کارت مقدماتی – شنبه شب ساعت 18:00 به وقت تهران. ساعت 16:30 به وقت اروپا.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.