صحبتهای جاستین گیچی پس از شکست در مقابل حبیب

20201025_182403_0000_compress98

جاستین گیچی هم همانند مدعیان سابق دسته‌ی سبک وزن نتوانست حبیب نورماگومدوف قهرمان این وزن را متوقف کند و در راند دوم این دیدار بازی را واگذار کرد. او پس از بازی در مورد این مسابقه و نتیجه‌ی آن گفت: 

ضد حاله، درد آوره، آدم احساساتی میشه. بالاخره اسم این ورزش همینه. من واسش مشکل درست کرده بودم. چند تا لگد دیگه باقی‌ مونده بود تا دیگه نتونه راه بره. اون حداقل تا سه هفته‌ی دیگه میلنگه. من قرار نیست که به خودم افتخار کنم چون بازی رو باختم، اما خودم رو زنده احساس کردم. خیلی‌ حس خوبی‌ داشتم. فکر می‌کنم در صدمه زدن خیلی‌ خوب عمل کردم. فاصله رو خیلی خوب حفظ کردم، همواره تهدیدش کردم و بش صدمه زدم. میدونم شرایط در حین بازی براش خوب پیش نرفت، اما با اینحال اون کاری رو که میبایستی انجام داد. اون من رو خاک کرد. اون خیلی‌ قویه. میدونم پدرش بش افتخار میکنه.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.