واکنش جان جونز به اظهارات اخیر دانا وایت در مورد حبیب

jon jones

جان جونز قهرمان سابق نیمه سنگین یو اف سی و شاه لیست ”پاوند فور پاوند“ حبیب نورماگومدوف را پس از پیروزی اخیرش در مقابل جاستین گیچی مورد تمجید قرار داد. با این حال او نورماگومدوف را بهترین فایتر حال حاضر یو اف سی نمی داند.

نورماگومدوف پس از شکست دادن گیچی و اعلام بازنشستگی از یو اف سی خواست که او را در رده اول لیست ”پاوند فور پاوند“ قرار دهند (لیست بهترین فایترهای یو اف سی که در آن بهترین مبارزان این سازمان بدون در نظر گرفتن وزن رده بندی شده اند و جان جونز در صدر این لیست قرار دارد). دانا وایت رئیس یو اف سی نیز پس از مسابقات یو اف سی 254 بنظر می رسید که با قهرمان روسی هم عقیده باشد. جونز اظهارات اخیر وایت را در این رابطه زیر سوال برد و در توییتر نوشت.

اگه قراره اینجوری باشه از یو اف سی میخوام که کمربند دسته سنگین وزن رو به من بدن، ببینم به خواسته من عمل میکنن یا نه.

من تابحال پونزده تا کمربند قهرمانی و تایتل فایت کسب کردم. اون (حبیب) فقط چهار تا تونسته ببره. حتی اینکه این مکالمه الان وجود داره من رو مبهوت کرده.

جونز در ادامه افزود.

حرف من از روی حسادت نیست و من برای مردی مثل حبیب احترام بسیار زیادی قائلم. اما بهترین بودن رو باید به دست آورد و این چیزی نیست که همینجوری به یک نفر بدن. متاسفانه چهار برد تایتل فایت کافی نیست و فرقی نمیکنه چقدر حبیب رو دوست داشته باشیم.

جان جونز در حال حاضر در رده اول و نورماگومدوف در رده دوم لیست Pound for Pound یو اف سی قرار دارد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.