پیام جان جونز به هواداران حبیب نورماگومدوف

jon jones

پس از پیروزی حبیب نورماگومدوف در مقابل جاستین گیچی او از سازمان یو اف سی‌ درخواست کرد که او را در صدر لیست پاوند فور پاوند قرار دهند. دانا وایت هم در صحبتهای خود تا حدود زیادی با این نظر هم عقیده بود. جان جونز قهرمان سابق دسته‌ی لایت هوی ویت یو اف سی‌ که مدتها در صدر این لیست قرار داشت پس از بازتاب این صحبتها در پیامی خطاب به هواداران حبیب گفت: 

من با شما همه‌ی هواداران حبیب صحبت می‌کنم. ۱۵ عنوان قهرمانی من در مقابل ۴ عنوان قهرمانی حبیب، و شما همچنان دارین صحبت این رو می‌کنید که چه کسی‌ در دنیا بهترین بوده؟ حتما شوخی‌ می‌کنید مگه نه؟ ۱۵ در مقابل ۴. بام شوخی‌ میکنید؟ تنها کسی‌ که شاید برگرده و بتونه رکورد من رو در یو اف سی‌ به چالش بکشه جورج سن پیره. (در این صورت) اون میبایستی برگرده و ۲ مسابقه‌ی قهرمانی رو ببره تا با من برابر بشه. و من حتی بازنشسته نشدم، من ۳۳ سالمه و میخوام وارد فصل جدیدی بشم. شماها خل هستید، دوستتون دارم، روزی خوبی‌ داشته باشید. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.