دانا وایت: نباید اجازه میدادم اندرسون سیلوا مبارزه کنه

20201101_202002_0000_compress59

اندرسون سیلوا ۴۶ ساله در مسابقات دیشب یو اف سی‌ در مقابل یورایا هال در راند چهارم شکست خورد. چندی پیش سیلوا با انتقاد از یو اف سی‌ گفته بود که این سازمان پس از جدا شدن لورنزو و برادران فرتیتا که مالکین این سازمان بودند از حالت خانواده بودن خارج شده است. دانا وایت در واکنش به شکست سیلوا و صحبتهای اخیر او گفت:

اون در مقابل کسی‌ بازی کرد که هیچ مشت و لگدی بش نزد. اونها در مسابقه‌ی اصلی‌ ۵ راندیه ای اس پی‌ ان هستند و در راند دوم ۱۱ تا مشت زدند. اون اگه با یکی‌ از وحشی‌های این دسته مسابقه بده وحشتناک به مشکل بر می‌خوره و سخت تنبیه میشه. یوریا هال یکی‌ از محتاط‌ترین (ترسو) فایتر‌های یو اف سیه. به اندرسون نگاه کنید، وقتی‌ بازی تموم شده بود اون حتی نمیتونست که ایستاده مصاحبه کنه. مجبور بود بشینه تا این کار رو انجام بده. من اشتباه بزرگی‌ کردم و نباید میذاشتم که امشب مسابقه بده. اون قهرمان افسانه ایه این ورزش و این سازمانه، و من کاری رو انجام دادم که باش مخالف بودم. میدونستم که درست میگم و امشب ثابت شد که درست می‌گفتم و اندرسون سیلوا هرگز نباید دیگه مسابقه بده. 

اینجا مثل یک خونواده بود وقتی‌ که لورنزو اینجا بود. ما همه دلمون برای لورنزو تنگ شده و من اعتراف می‌کنم که لورنزو آدم مهربونه‌ی اینجا بود. اما من هیچ بدی در حق اندرسن سیلوا نکردم و امشب حس خوبی‌ ندارم که گذاشتم که آخرین مسابقش رو بده. ما در روابطمون با اندرسون سیلوا جز احترام چیزی دیگه‌ای بین ما نبوده و اگه شما بدونید که اندرسون سیلوا برای هر بازی چه مبلغی رو از ما دریافت میکنه شلوارتون رو خراب می‌کنید. بنابراین فکر می‌کنم که با اون رو مثل اعضای خونواده رفتار کردیم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.