ویدیو | جان جونز به دنبال دزد با تفنگ ساچمه ای

20201104_115323_0000_compress95

شنبه شب گذشته جان جونز با یک تفنگ ساچمه ای دزدی را که به خانه او سر زده بود فراری داد. قهرمان سابق لایت هوی ویت یو اف سی با انتشار یک ویدیو در اینستاگرم در این رابطه گفت.

دیشب با لوله تفنگ ساچمه ایم به پنجره سمت راننده این بچه چند ضربه زدم. دفعه دیگه اگه خواستی از کسی دزدی کنی، مطمئن باش که سرعت کافی رو برای فرار کردن داشته باشی. اون شانس آورد که من باهوشم و در حال عقب نشینی به کسی شلیک نمیکنم. دوستان، میدونم در حال حاضر شرایط سخته، اما زندگیتون رو از دست دادن سر چیزهای مادی نمی ارزه. نظر شما در مورد این ویدیو چیه، شما چیکار می کردین؟

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.