تمجید رشاد اِوَنس از عملکرد کانر مک گرگور در مقابل حبیب

20201105_070156_0000_compress97

رشاد اونس قهرمان سابق و بازنشسته‌ی لایت هوی ویت یو اف سی‌ پس از مشاهده کردن مبارزه حبیب نورماگومدوف – جاستین گیچی، عملکرد کانر مک گرگور در مقابل قهرمان سبک وزن را ستود. در مصاحبه‌ای با مورنینگ کومبات اونس گفت: 

پس از اون کاری که حبیب با جاستین کرد متوجه شدم که کانر با عملکردش یکی‌ از بهترین‌هایی‌ بود که در مقابل حبیب بازی کرد. دوست ندارم که از کانر الکی‌ تعریف و تمجید کنم چون همونطوری که میدونید کانر بعضی‌ وقتها کارهای احمقانه‌ای انجام میده. اما وقتی‌ هم که حقشه باید تعریف کنیم. اگه به عملکرد کانر فکر کنیم با علم اینکه میدونیم حبیب چه بلایی سر دیگران آورده، اون نشون داد که بدون شک یکی‌ از بهترین مبارزان اون دسته هست. اون کاری که حبیب با جاستین کرد، کسی‌ که همه‌ی عمر ش کشتی‌ گرفته بود و در گرپلینگ خیلی‌ زود بازی رو واگذار کرد، در مقایسه با کانری که چندین بار خاک شد. اما اون پس از خاک شدن (کانر) دوباره پا شد و کار رو برای حبیب سخت کرد. این اتفاقی نیست که دیگران در مقابل حبیب بتونن انجامش بدند. چون اون (حبیب) همینکه خاکت کنه دیگه میچسبه به تو. حتی اگه موفق بشی‌ که بلند شی‌ دیگه اون فایتر سابق نیستی‌. اما این در مورد کانر صدق نکرد. با اینکه چندین بار زمین زده شد اما بلند شد و حتی یک راند رو هم برد. این به مردم نشون میده که چقدر کانر کارش درسته. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.