تیاگو سانتوس: با نمایشی دیدنی تایتل شات را از آدسانیا می دزدم

20201105_230830_0000_compress40

تیاگو سانتوس معتقد است که او با تمام کردن گلاور تشیرا میتواند حریف بعدی قهرمان لایت هوی ویت (93 کیلوگرم) یو اف سی یان بلاهویچ باشد. ناک اوت آرتیست برزیلی در گفتویی با کانال شرداگ در این رابطه صحبت کرد.

خود دانا وایت چند هفته پیش گفت که مبارزه من و گلاور، حریف بعدی یان بلاهویچ رو مشخص میکنه ولی الان شده آدسانیا… باید صبر کرد و دید… من در طی این هفت سالی که در یو اف سی مبارزه کردم دو چیز یاد گرفتم – یو اف سی فایت ها رو بر اساس علاقه هوادارا درست میکنه و یک فایت فقط وقتی ست میشه که هر دو طرف قرارداد مبارزه رو امضا کرده باشن.

مطمئنم اگه من یا گلاور در فایتمون عملکردی عالی داشته باشیم، هواداران میخوان مبارزه ما رو سر کمربند ببینند (مقابل بلاهویچ)… گلاور یک فایتر کامله که همیشه به دنبال تموم کردنه حریفاشه. شرط می بندم که این فایت به پنج راند نمیکشه و فایت خیلی جذابی در انتظار هوادارانه…

سانتوس (7 – 21) و تشیرا (7 – 31) بامداد یکشنبه در شهر لاس وگاس به مصاف هم می روند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.