درخواست گلاور تشیرا از یو اف سی: تایتل شات بعدی رو به من بدین

Glover Teixeira

گلاور تشیرا پس از شکست دادن تیاگو ”ماهِتا (پتک)“ سانتوس در مسابقات یو اف سی وگاس ١٣ از یو اف سی خواست که او را با قهرمان لهستانی یان بلاهویچ رو در رو کنند.

دانا… دانا وایت… چیکار میکنی… میخوای تایتل شات رو از یک پیرمرد بگیری و به آدسانیا بدی؟ بیخیال… پنج برد پیاپی، شکست دادن این فایترای جوون کار ساده ای نیست. تایتل شات رو به من بدین… در هر صورت خیلی خوشحالم که اینجام و از یو اف سی و دانا وایت تشکر میکنم…

به قول راکی بالبوا که میگفت – این مهم نیست که چقدر محکم ضربه میزنی. مهم اینه که چقدر محکم ضربه میخوری و دوباره بلند میشی و به جلو حرکت میکنی…

سانتوس در راند اول و در راند سوم تشیرا را با ضربات سنگین خود در دردسر انداخت، اما تشیرا با خاک کردن حریفش و کنترل کردن او بر روی زمین در نهایت سانتوس را از طریق Rear Naked Choke خفه کرد و پنجمین برد پیاپی خود را رقم زد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.