دنیل کورمیر: در فکر بازگشت و شکست دادن بلاهوویچ بودم ولی نظرم عوض شد

Daniel Cormier

چندی پیش دنیل کورمیر در شو تلویزیونی آریل هلوانی در مورد بلاهوویچ گفته بود که او در مبارزه‌ای احتمالی‌ در مقابل جان جونز خرد خواهد شد زیرا بلاهوویچ بسیار کند است. بلاهوویچ هم که به قهرمان جدید دسته‌ی لایت هوی ویت تبدیل شده بود در پاسخ به صحبت کورمیر گفته بود که کورمیر میتواند ” **ن کلفتش” را از روی تخت برداشته و در قفس حرفهای خود را بزند. کورمیر اما در پاسخی متواضعانه گفت که به هیچ وجه قصد بی‌ احترامی نداشته و قهرمانی بلاهوویچ را تبریک گفت. دنیل کورمیر در یکی‌ از مصاحبات اخیر خود گفت که پس از صحبتهای بلاهوویچ در فکر بازگشت به دسته‌ی لایت هوی ویت بوده است.

صادقانه بگم وقتی‌ که بلاهوویچ گفت که هی‌ میخوای به من بی‌ احترامی کنی‌ از تخت پاشو و بیا بام مبارزه کن، با خودم گفتم شاید برم باش مسابقه بدم. میرم باش مسابقه میدم و این کار رو تمام می‌کنم و بعد از اون بازنشسته میشم.  شاید ۱۵ دقیقه بیشتر طول نکشید که کاملا متوجه شدم که دیگه بسمه. فکر وزن کم کردن به ۲۰۵ پاوند و تموم کارهای دیگه‌ای که باید انجام بدم، و قیدش رو زدم.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.