خاطره کانر مک گرگور از اولین مبارزه اش در مقابل پویریر

Conor McGregor

کانر مک گرگور در مبارزه‌ی بعدی خود به احتمال بسیار زیاد در مقابل داستین پویریر قرار خواهد گرفت. در حالیکه بسیاری از تاریخ این مبارزه در ماه ژانویه خبر داده ا‌ند هنوز این مسابقه از سوی یو اف سی‌ رسما اعلام نشده است. ستاره‌ی ایرلندی در اینستاگرم خود در مورد خاطرات سال ۲۰۱۴ نوشت و در قسمتی‌ از آن گفت:

اولین باری که رو در رو در مقابل داستین پویریر قرار گرفتم در ماه آگوست سال ۲۰۱۴ و در لاس وگاس نوادا بود. من تازه داشتم معروف میشدم و این بازی بزرگی‌ بود. اون روز لباس معروف دابلین تیلر لوویز کاپلند رو پوشیده بودم. لباس هام رو با کفش‌های برگندی پدربزرگم ست کردم، کفش‌ها رو در مسیر پرواز حسابی‌ برق انداخته بودم. همون روز با لورنزو فرتیتا (مالک سابق یو اف سی‌) قرارداد جدیدی رو با یو اف سی‌ امضا کردم. لورنزو من و مدیر برنامه هام آدی اتار رو به دفترش برد و قرار دادی گذاشت جلوم با ارقامی که تاحالا توی عمرم ندیده بودم. من به ادی یه نیگا کردم، مثل این بود که بخوام بگم “اینجا دیگه کمک تو رو برای امضا‌ی قرار داد احتیاج ندارم”. هر دوی ما میدونستیم ولی‌ خونسرد بودیم چون هنوز توی دفتر نشسته بودیم هاها.

خیلی‌ خوشحال و سپاسگزارم که دارم بر میگردم و اون کاری رو می‌کنم که خیلی‌ دوست دارم. من برای تست کردن یه داستین آماده، پس از اولین مبارزمون لحظه شماری میکنم، من هم از اونطرف میخوام سلاح‌های پنهانی‌ خودم رو رو کنم. هر ابزاری که میبایستی اون شب ازش استفاده کنم رو با خودم دارم.    

https://www.instagram.com/p/CHbeyMHpUbK/?utm_source=ig_web_copy_link

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.