صحبت دانا وایت در مورد بازی داستین پویریر – کانر مک گرگور

Dana White Conor vs Dustin

هواداران ورزش ‌ام ام‌ ای همچنان منتظر رسمی‌ شدن مبارزه‌ی کانر مک گرگور در مقابل داستین پویریر هستند. در حالیکه دانا وایت پیشتر گفته بود که این بازی حتمی است او در یکی‌ از آخرین مصاحبات خود گفت که اما و اگرهای زیادی برای برگزاری این مسابقه وجود دارد. پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ در آخرین مصاحبه‌ی خود گفت: 

نمیدونم اگه کانر قرار داد رو امضا کرده، ببینید من نگران این نیستم. کانر هیچوقت نگفته که “من میخوام مبارزه کنم”، اون به شکلی که میدونید اومد و در مورد این صحبت کرد. ما اون روزی رو که می‌خواست بش پیشنهاد دادیم. کانر مک گرگور حاضر میشه و مبارزه میکنه. من نگران قرار داد مسابقه‌ی اون نیستم، اما نمیدونم که آیا اون این رو امضا کرده یا نه. من فکر می‌کنم این کار رو انجام داده اما اون روزی که من مسابقه رو از طریق مسج واسش فرستادم هنوز این کار رو نکرده بود. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.