واکنش مک گرگور به چالش دوس آنجوس – من هستم ولی بعد از داستین

Conor vs dos anjos

پس از برد دیشب رافائل دوس آنجوس در مقابل پال فلدر، دوس آنجوس در مورد آینده اش در دسته سبک وزن گفت:

میخوام با هر کسی‌ که توی صف برای کمربند قهرمانیه روبرو بشم. میدونم با اینکه ۳۶ سالمه حرفهای زیادی برای گفتن دارم، فکر می‌کنم که با بازی امشب، ۳۰ بار تابحال برای یو اف سی‌ به میدون رفتم. اگه حبیب واقعا بازنشسته شده، این دسته تکلیفش مشخص نیست. اگه یه نگاهی‌ به مدعیان بندازید فکر می‌کنم که تنها من و کانر مک گرگور قهرمان‌های واقعی‌ این دسته هستیم. بقیه اونها همه اینتریم چمپ هستند (قهرمان‌های موقت). بنابراین فکر می‌کنم اگه حبیب بازنشسته شده باشه، مسابقه‌ی من در مقابل کانر میبایستی برگزار شه. 

کانر مک گرگور هم پس از این صحبتها با انتشار دو توییت واکنش نشان داد: 

دم (احترام) هر دو مبارز برای برگزاری مسابقه‌ی امشب گرم. فایت خوبی‌ بود! بدون شک من هستم. 

اول داستین، اما من در هر حال هستم. یه بازگشتی داشته باشیم به این عکس کلاسیک (خنده). به دانا نگاه کنید هاها. سرگرمی قدیمی ‌‌ام ام ای. ال چپو (خواکین گوزمن ملقب به ال چپو – قاچاقچی بزرگ مواد مخدر). 

در عکس منتشر شده لباس کانر مک گرگور شبیه لباس ال چپو‌ی مکزیکی است. لازم به ذکر است که بازی کانر مک گرگور در مقابل داستین پویریر هنوز رسمی‌ نشده است. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.