فابریسیو وردوم به سازمان پی اف ال پیوست

fabricio werdum

”لیگ فایترهای حرفه ای (PFL)“ قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی را به خدمت گرفت. فابریسیو وردوم (9 – 24) امروز خبر پیوستن خود را به سازمان پی اف ال رسما اعلام کرد و در مصاحبه ای در این رابطه گفت.

مذاکرات خیلی‌ خوبی‌ با هم داشتیم و میدونم که این ایونت (تورنمنت) در ادامه خیلی‌ قوی میشه. من ۲۳ ساله که مبارزه کردم و این نوع مبارزات آرزوی منه. من میخوام که شاید ۲ بار در یک شب مسابقه بدم. عاشق این فکرم. تو یه فایت داری، اون رو می‌بری و ادامه میدی. شاید در سال ۲۰۲۱ من ۴ یا ۵ مسابقه بدم. این آرزوی منه. در گذشته من شاید سالی‌ یه مسابقه یا دو مسابقه انجام میدادم. میخوام که از اون لحظات لذت برم چون واسه‌ی ما فایت نکردن سخته. فکرش رو کنید من تمام زندگیم مبارزه کردم و یه روزی باید تموم کنم. این رو میدونم. اما فکرش رو کنید که من در سن ۴۴ سالگی قهرمان پی‌ اف ال بشم؟ میدونم که می‌تونم. 

وردوم بدون شک یکی از بزرگ ترین اسامی دسته سنگین وزن سازمان پی اف ال خواهد بود و میتواند یکی از حریفان احتمالی هاتف معیل (4 – 10) در سال 2021 میلادی باشد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.