یو اف سی ٢۵۶ | بازگشت تونی فرگوسن در مقابل چارلز اولیویرا

20201121_120840_0000_compress17

تونی فرگوسن یکی‌ از مدعیان اصلی‌ دسته‌ی سبک وزن که پیشتر از خواسته‌ی خود مبنی بر مسابقه دادن در یو اف سی‌ ۲۵۶ گفته بود، سرانجام در این رویداد با چارلز اولیویرا تقابل خواهد کرد. پس از اینکه تونی فرگوسن و مایکل چندلر بر سر تاریخ مبارزه‌ی احتمالی‌ خود به نتیجه‌ای نرسیدند برت اوکاموتو خبرنگار ‌ای اس پی‌ ان در توییتی خبر از مسابقه‌ی تونی – اولیویرا داد. این بازی در تاریخ ۱۲ دسامبر (۲۲ آذر) برگزار میشود.

یو اف سی‌ در مراحل پایانی برگزاری مسابقه‌ی تونی فرگوسن و چارلز اولیویرا در دسته ی سبک وزن که در یو اف سی‌ ۲۵۶ و تاریخ ۱۲ دسامبر برگزار میشه است، دانا وایت این رو به برت اوکاموتو گفت. 

تونی هم پس از انتشار این خبر در توییت خود نوشت:

ما منتظر نمیمونیم، این ما هستیم که تصمیم میگیریم. اونها رو توی صف ردیف کنید.  

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.