چارلز اولیویرا در فکر شگفتی سازی در یو اف سی‌ ۲۵۶

Charles Oliveira

چارلز ”دوبرانکس“ اولیویرا در رقابت های یو اف سی‌ ۲۵۶ به مصاف تونی فرگوسن میرود. در حالیکه بسیاری فکر میکردند که حریف بعدی تونی فرگوسن مایکل چندلر باشد، سازمان یو اف سی‌ از برگزاری مبارزه‌ی تونی – اولیویرا خبر داد. چارلز اولیویرا در مصاحبه‌ای با یو اف سی‌ دات کام گفت: 

برای فرصتی که در مقابل تونی فرگوسن به دست آوردم خوشحالم. پیشنهاد این مسابقه رو کمتر از ۲۰ روز تا بازی قبول کردم اما این فرصتیه که من توانایی‌ هام و استعدادم رو نشون بدم و نشون بدم که می‌تونم با هر کدوم از مبارزان تاپ ۵ مسابقه بدم، چیزی که مدتها منتظرش بودم. وقتش رسیده. در ۱۲ دسامبر من دنیا رو شوکه می‌کنم. انتظار دارم که این فایت یه جنگ تمام عیار باشه. هر دوی ما هم ایستاده و هم روی زمین خوب هستیم. هر دو دوست داریم فایت کنیم، هر دوی ما رو به جلو بازی می‌کنیم. هواداران مطمئن باشند که شاهد یه جنگ خواهند بود، اما از این هم مطمئن باشند که در پایان اون، دستهای من (برای پیروزی) بالا میره. زمان منه. من به فرگوسن احترام خیلی‌ زیادی میذارم، اون حریف سرسختیه، آدم شگفت انگیزیه، اما الان دوران منه.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.