داستین پویریر: مسابقه در مقابل کانر میتونه سر کمربند اصلی‌ باشه

Dustin Poirier

در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۷ و در مین ایونت این مسابقات کانر مک گرگور برای دومین بار به مصاف داستین پویریر میرود. پویریر که در اولین بازی مغلوب کانر شده بود گفت که به دنبال انتقام در برابر بدنام ایرلندی نیست. او در ادامه و در مورد آینده ی دسته ی سبک وزن گفت: 

فکر می‌کنم اگه حبیب بازنشسته شده و بر نمیگرده این من هستم که میبایستی برای تایتل مبارزه کنم و این مسابقه میتونه برای کمربند قهرمانی باشه. فکر می‌کنم این با عقل جور در بیاد. دانا یه حرف میزنه، حبیب یه چیز دیگه میگه، کی‌ میدونه حقیقت چیه؟ زمان همه‌چیز رو مشخص میکنه. دسته (سبک وزن) باید به مسیر خودش ادامه بده. تنها چیزی که باعث میشه که من فکر کنم که حرفش جدیه اینه که اولا اون کسی‌ نیست که الکی حرف بزنه و همینکه مسابقش تموم شد گفت که تموم کرده و پدرش رو به تازگی از دست داده، اون لحظات احساساتی بودند. اون همون لحظه از کمربندش دفاع کرده بود و می‌خواست برگرده پیش خونوادش و زدن اون حرفها طبیعیه. اما بعد از گذشت یک ماه اون همون حرفها رو دوباره تکرار میکنه؟ شاید افکار اون جایی‌ دیگست. شاید اون دیگه از اینها گذشته. شاید همونطور که گفت به همه‌ی اون چیزهایی‌ که میخواسته رسیده. نمیدونم. اما اگه تموم کرده کسی‌ باید برای اون کمربند مبارزه کنه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.