دن هوکر به دنبال مبارزه در مقابل جاستین گیچی

Dan Hooker

دن هوکر یکی‌ از مدعیان دسته‌ی سبک وزن یو اف سی‌ که در آخرین مسابقه‌ی خود و در یکی‌ از زیباترین مسابقات سال مغلوب داستین پویریر شد، در مصاحبه‌ای با‌ ام ام جانکی از علاقه‌ی خود برای روبرو شدن با جاستین گیچی گفت: 

بدون شک میخوام با گیچی فایت کنم. من به عنوان یه هوادار این ورزش که از بیرون مسائل رو دنبال میکنم، رد کردن پیشنهاد مسابقه در مقابل فرگوسن از طرف مایکل چندلر برای ماه دسامبر، اون شور و هیجان و جذبه‌ی چندلر رو ازبین برد. اون که از یه سازمان دیگه‌ای به یو اف سی‌ اومده بود گفته بود که من با هر کسی‌ مسابقه میدم و آماده‌ی مبارزم، آمادم که برای تایتل به میدون برم. اون سر ترازو رفت و به وزن رسید و به همین دلیل برای مسابقه با تونی آماده نبود، در حالیکه اگه تونی رو شکست میداد تقریبا میشه گفت که نفر بعدی برای دریافت تایتل شات بود. اون، این فرصت رو از دست داد چون سر ترازو رفته بود و به وزن رسید، یعنی‌ چقدر واسه‌ی اون سر وزن رسیدن سخته؟ اول میگه من حاضرم با هر کسی‌ بازی کنم بعد میگه، آه صبر کنید من با فرگوسن بازی نمیکنم. 

او در ادامه و در مورد جاستین گیچی گفت: 

صدرصد میخوام با جاستین گیچی مسابقه بدم. هر موقعه که بخواد من هستم، بنابراین این مسابقه ایه که به دنبالشم. این مسابقه ایه که به من انگیزه میده. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.