اسلام عباسوف: از کشتی امیر علی اکبری نمی ترسم

Islam Abasov

در تاریخ ۴ دسامبر (۱۴ آذر) امیر علی‌ اکبری مبارز سرشناس کشورمان در اولین نبرد خود در سازمان وان چمپیونشیپ به مصاف اسلام عباسوف میرود. اسلام عباسوف هم که برای اولین بار در این سازمان به میدان میرود در شش مسابقه‌ی حرفه‌ای خود همه‌ی حریفان را در راند اول و از طریق ضربات مشت شکست داده است. او در مصاحبه‌ای در مورد مبارزه در سازمان وان چمپیونشیپ و امیر علی‌ اکبری گفت: 

این خیلی‌ واسم مهم و با ارزشه چون میخوام برای اولین بار در یکی‌ از بهترین سازمانهای ‌ام ام ‌ای دنیا بازی کنم. اون تاثیر اولیه‌ای که میذاری خیلی‌ مهمه بنابراین تلاش می‌کنم که بهترینم رو ارائه بدم و دیگران رو سوپرایس کنم. من با بهتر کردن دسته‌ی سنگین وزن وان چمپیونشیپ رو یک درجه بهتر می‌کنم. 

او در ادامه و در مورد کشتی‌ امیر علی‌ اکبری گفت: 

من به هیچ وجه از کشتی‌ اون نمیترسم چون منم می‌تونم کشتی‌ بگیرم. من از بچگی‌ کشتی‌ گرفتم و اگه تصمیم بگیره که با من کشتی‌ بگیره هیچ شانسی‌ بش نمیدم. من فایتر همه فن حریفی هستم که می‌تونم هم ایستاده و هم روی زمین بازی کنم. من از ۱۰ سالگی کشتی‌ گرفتم و از ۱۴ سالگی بوکس تمرین کردم. بنابر این اهمیت نمیدم که استایل حریف هام چی‌ هستند چون همشون رو می‌تونم شکست بدم. این رو در ۴ دسامبر نشون میدم. علی‌ اکبری حریف خیلی‌ قوی ایه. با اینکه اون استایل کشتی‌ داره ولی‌ میتونه از طریق استرایک و ایستاده ادامه بده چون اون یه فایتر با تجربه و خیلی‌ قوی ایه. در مقابل اون من انتظار هر چیزی رو دارم و هم برای استند آپ و هم در خاک آمادم. اون میشه گفت که نقطه ضعفی نداره. به هر حال من فایتری هستم که در سطح دیگه‌ای قرار دارم و از اون در تمام این زمینه‌ها بهترم. مثل همیشه مسابقه میدم و سعی‌ می‌کنم که تمومش کنم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.